PROJEKTUJEMY NOWE ROZWIĄZANIA PRAWNE
Dołącz do nas

KUP PORADĘ

Kup poradę

OFERTA

Oferta pdf

KONTAKT

Kontakt

Search

Image Alt

O Nas

Jesteśmy blisko ludzi

Nasza wspólna podróż trwa już od ponad 10 lat. Wyruszaliśmy w drogę pełni pasji i w nadziei, że stworzymy nowe wartości dla stosowania prawa. Przeszliśmy drogę fizyczną — z Gdyni, gdzie powstała Kancelaria — do Sopotu, gdzie w pięknym budynku Sopot Kameralnie mieści się teraz nasza siedziba. To była również droga rozwoju mentalnego, dojrzewania osobowości i kształtowania charakterów. Jesteśmy ludźmi, dla których poszukiwanie nowych rozwiązań, odpowiedzi na pytania i rozwój są jak tlen, bez którego nie da się żyć. W centrum tych działań zawsze jest człowiek — zrozumienie jego potrzeb i jasna komunikacja, oparta o współpracę. Nieustannie stawiamy przed sobą pytanie — jak zmienić dotychczasowy sposób funkcjonowania prawa i prawników na bliższy człowiekowi? Odpowiedzi szukamy, patrząc na rozwiązania proponowane przez najlepsze europejskie, nowoczesne kancelarie i biznes. Widzimy trendy związane ze zwróceniem się ku człowiekowi, nacisk na relacje człowiek – człowiek czy konieczność wzmacniania umiejętności miękkich. Rozdźwięk między naszymi oczekiwaniami a rzeczywistością prowadził czasem do frustracji. Sposób, w jaki tradycyjnie prawo jest wykonywane, jest w opozycji do naszych przekonań i wartości. Próba dostosowania się do roli prawnika w stereotypowym wydaniu uwierała nas i budziła bunt.

Wiemy, że hermetyczne środowisko prawnicze onieśmiela przed kontaktem. Dotychczasowa formuła przekazywania wiedzy prawniczej jako tajemnej, z mistrza na ucznia, tworzy zamknięty świat, zrozumiały głównie dla prawników. To odkrycie stało się powodem zmiany. W centrum postawiliśmy człowieka i empatyczne zrozumienie jego problemu. Ważna jest dla nas jasna komunikacja i stosowanie nowoczesnych narzędzi w prowadzeniu biznesu prawnego. Wyszliśmy z tradycyjnego modelu. Jesteśmy blisko ludzi. Obca jest nam forma i sposób stosowania prawa, w którym człowiek boi się zwrócić do prawnika o pomoc. Odważnie odczarowujemy świat prawa. Dopuszczamy do niego ludzi, tak, żeby bez strachu mogli korzystać z naszych usług. Naszą misją jest oswojenie ludzi z prawem. Chcemy, żeby korzystanie z usług prawnych stało się naturalne. Uczestniczymy w programach edukacyjnych m.in. „Adwokat przydaje się w życiu”, spotykamy się ze studentami uczelni wyższych, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z aplikantami. Cały zespół kancelarii Buszan Orłowski Adwokaci Radcowie Prawni sp. p. stawia na bezpośrednią, prawdziwą relację, prostą komunikację, przejrzyste zasady współpracy. Naszej podróży kierunek wyznaczają przejrzystość, uczciwość, wolność, odwaga, empatia i budowanie trwałych relacji.

Rozwój

Wyszliśmy z tradycyjnego modelu. Jesteśmy blisko ludzi. Obca jest nam forma i sposób stosowania prawa, w którym człowiek boi się zwrócić do prawnika o pomoc. Odważnie odczarowujemy świat prawa, dopuszczamy do niego ludzi, tak, żeby bez strachu mogli korzystać z naszych usług.

Naszą misją jest oswojenie ludzi z prawem, tak żeby korzystanie z usług prawnych stało się naturalne. Uczestniczymy w programach edukacyjnych m.in. Adwokat przydaje się w życiu, spotykamy się ze studentami uczelni wyższych, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z aplikantami.

Cały zespół kancelarii Buszan Orłowski Adwokaci Radcowie Prawni sp.p. stawia na bezpośrednią, prawdziwą relację, prostą komunikację, przejrzyste zasady współpracy. Naszej podróży kierunek wyznaczają przejrzystość, uczciwość, wolność, odwaga, empatia i budowanie trwałych relacji.