Czytaj więcej o

Nieruchomości

Prawnik do spraw nieruchomości, pomoże Ci w każdym z aspektów związanych z ich nabywaniem, sprzedażą, budową, inwestowaniem, obciążaniem, podziałem.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem bądź sprzedażą nieruchomości- radca prawny do spraw nieruchomości sprawdzi ich stan prawny, dokona audytu prawnego, wyjaśni w sposób rzetelny i zrozumiały jakie ryzyka wiążą się z daną nieruchomością, jak działać, żeby transakcja była maksymalnie bezpieczna.

A może prowadzisz działalność i chcesz zainwestować w nieruchomości, kupić bądź zrealizować ich budowę? Jesteśmy doświadczeni w prowadzeniu procesu due dilligence, przygotujemy dla Ciebie Umowy o roboty budowlane, Umowę z architektem, przeprowadzimy Cię przez proces administracyjny związany z realizacją inwestycji.

Naszym prawnikom nie obce są zagadnienia związane z reprezentacja w postępowaniach administracyjnych, z planowaniem przestrzennym, procesami eksmisyjnymi, gospodarką nieruchomościami, zabytkami, gruntami rolnymi i leśnymi, procesami budowlanymi.

Radca prawny Izabela Turczyńska- Buszan, jako licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomości, przeprowadzi osoby zainteresowane przez proces wszelkich transakcji związanych z nieruchomościami, w tym przygotuje i sprawdzi umowy kupna /sprzedaży nieruchomości, najmu, dzierżawy, umowy deweloperskie i przedwstępne, umowy kredytowe, poprowadzi spory sądowe na tle realizacji tych umów.

W sytuacji, gdy nieruchomość jest Twoim majątkiem we współwłasności z innymi osobami, mamy doświadczenie w mediacyjnych, ugodowych sposobach zniesienia współwłasności, ale także z sukcesami prowadzimy sądowe postępowania w tym zakresie.

Współpracujemy z architektami, projektantami, wspólnotami mieszkaniowymi, pośrednikami i zarządcami.

Prawo nieruchomości nie ma dla nas tajemnic, jesteśmy gotowi wesprzeć Cię naszą wiedzą i doświadczeniem, a także rozwijać się w nowych obszarach.

 

Izabela Turczyńska- Buszan: